Urny artystyczne oferujemy Państwu w pojedynczych egzemplarzach wytworzonych przez najznamienitszych artystów ceramików.

Tak jak nie ma dwóch identycznych ludzi tak urny artystyczne w naszej ofercie są pojedyncze i wyjątkowe.


 

Jak oddać hołd zmarłej osobie i przygotować zgodny z obrzędem pochówek, jeśli ciało poddane zostało kremacji? Konieczny okaże się wybór urny na prochy. Rodziny, które stoją przed tym dylematem, zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. Proponujemy artystyczne urny pogrzebowe wykonane z prawdziwym kunsztem i poszanowaniem ostatniej woli zmarłego. 

Jedyne w swoim rodzaju, artystyczne urny pogrzebowe

Jak możecie Państwo zauważyć, urny artystyczne różnią się od naszych pozostałych wyrobów tym, że są nie tylko niezwykle eleganckie, ale ponadto jedyne w swoim rodzaju. Poszczególnie egzemplarze różnią się od siebie w detalach. To możliwe dzięki wyspecjalizowanym rzemieślnikom: tworzą je ręcznie, wykorzystując do tego doskonalone przez lata umiejętności. W rezultacie otrzymujecie niepowtarzalne przedmioty z trwałej, estetycznie prezentującej się ceramiki.

Trudno o piękniejszy sposób na upamiętnienie zmarłej osoby. Umieszczenie jej prochów w nietuzinkowej, artystycznej urnie pogrzebowej pozwoli upamiętnić ją dokładnie tak, jak na to zasługuje.

 

 

Darmowa dostawa

Wszystkie przesyłki są dla Państwa bezpłatne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl