Oferta biżuterii na prochy stwarza Państwu możliwość zbudowania bardzo osobistego doświadczenia.

Dzięki biżuterii możecie Państwo oddać w intymny sposób hołd bliskiej osobie umieszczając odrobinę prochu w szczelnie zamkniętej przestrzeni. Zawsze blisko serca.

 

Biżuteria na prochy


 

Prawdziwie osobiste doświadczenie pozwala przeżyć nasza wyjątkowa kolekcja biżuterii na prochy. Są to naszyjniki zaprojektowane tak, aby można było w nich umieścić symboliczną ilość prochów, co pozwoli na bliski kontakt z osobą, która odeszła. Wyroby jubilerskie na szyję są dostępne w kształcie serca, kojarzonym z miłością i emocjonalnym przywiązaniem, oraz koła, symbolizującym cykl i kontynuację życia, co sugeruje, że wspomnienia i więzi zawsze trwają pomimo straty.

Naszyjniki na prochy są wykonane ze stali szlachetnej przez utalentowanych rzemieślników. Cechują się one wysoką odpornością, co sprawia, że ich forma pozostanie nienaruszona przez długie lata. Dzięki wyrafinowanemu wzornictwu, ozdoby mogą być noszone na co dzień lub na specjalne okazje. W biżuterii znajduje się szczelna komora zamykana śrubką, umożliwiająca dyskretne zaaplikowanie prochów. To piękny wyraz szacunku do bliskiej osoby, obecnej zawsze blisko serca. Zachęcamy Państwa do tego, aby oddać hołd nieobecnemu już człowiekowi tak, jak na to zasługuje: w nietuzinkowy i wyjątkowy sposób.

Darmowa dostawa

Wszystkie przesyłki są dla Państwa bezpłatne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl