Jak złożyć hołd zmarłej osobie, której ostatnią wolą była kremacja? Poprzez dbałość o odpowiednią oprawę ceremonii pochówku.

Wiemy, jak trudno podejmować jakiekolwiek decyzje w tak trudnym czasie. Dlatego proponujemy nasze wsparcie. Pragniemy zdjąć z Państwa barków choćby niewielką część ciężaru, jaki towarzyszy przygotowaniom do pogrzebu.

Urny ceramiczne


 

Oryginalne urny ceramiczne na prochy

W naszym sklepie internetowym dostępne są jedyne w swoim rodzaju urny powstałe z myślą o tym, aby z szacunkiem upamiętnić ukochaną osobę i godnie ją pożegnać. To ceramiczne urny na prochy, które wyróżnia trwałość i niezwykła estetyka wykonania. Powstają ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników podchodzących do swojej pracy z prawdziwym kunsztem.

Urny ceramiczne cechuje wysoka trwałość — ich forma nigdy nie ulegnie zmianie. Ceramika jest najszlachetniejszym z materiałów, wymaga bowiem pracy ludzkich rąk i zaangażowania w jego formowanie, wypalanie, szkliwienie i szlifowanie. W ofercie znajdziecie więc Państwo wyroby będące wytworem rzemiosła najwyższej próby.

Ceramiczne urny kremacyjne

Kunszt, z jakim zostały wykonane proponowane przez nas urny na prochy, czyni je wyjątkowymi pod wieloma względami. Dzięki temu, że proces produkcji jest wieloetapowy, każda urna ceramiczna wykazuje wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych. To sprawi, że nie zmieni swojej formy przez bardzo długie lata, chroniąc znajdujące się w niej prochy. Z kolei ze względu na niezwykłą estetykę stanie się jedynym w swoim rodzaju elementem, który uświetni ceremonię pochówku.

Ostatnie pożegnanie w wyjątkowej oprawie

Piękne w formie. Bogate w symbolikę. Niepowtarzalne i estetyczne. Takie są urny ceramiczne na prochy dostępne w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do tego, aby oddać hołd bliskiej osobie tak, jak na to zasługuje: w nietuzinkowy, a przy tym godny sposób.

 

 

Darmowa dostawa

Wszystkie przesyłki są dla Państwa bezpłatne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl