Propozycje urn dla dziecka stwarzają Państwu możliwość oddania należnego hołdu nowemu życiu, które nie zdążyło w pełni rozkwitnąć.

Ciepłe, pastelowe kolory pozwalają utulić ukochane i stracone dziecko w jego ostatniej ziemskiej podróży.

Urny dla dzieci


 

Propozycje urn dla dziecka stwarzają Państwu możliwość oddania należnego hołdu nowemu życiu, które nie zdążyło w pełni rozkwitnąć. Ciepłe, pastelowe kolory symbolizujące niewinność i czystość pozwalają utulić ukochane i stracone dziecko w jego ostatniej ziemskiej podróży. Z kolei szlachetnie materiały podkreślają wyjątkową formę urn i tworzą bezpieczny dom dla małego i tak drogiego życia. Dzieci to cenne dary, które zasługują na to, co najlepsze. Uhonorujcie i zapamiętajcie Państwo radość swojego dziecka za pomocą specjalnie zaprojektowanej urny.

Eleganckie, krystalicznie szkliwione urny zostały wykonane ręcznie z unikalnym i niepowtarzalnym efektem wizualnym. Piękne w swojej prostocie są natomiast urny metalowe pokryte marmurkową powłoką i ozdobione niewielkim krzyżem. To wyroby będące wytworem rzemiosła najwyższej próby i przypominające o krótkiej, acz niezwykle ważnej roli ukochanego dziecka. Dzięki nim pomagamy Państwu ciepło wspominać o wszystkich najczulszych i najcenniejszych chwilach, które z nim dzieliliście.

Darmowa dostawa

Wszystkie przesyłki są dla Państwa bezpłatne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl