Każdy, kto jest szczęśliwym opiekunem kota lub psa wie, że zwierzęta należą do wyjątkowych członków rodziny. Czynią życie radosnym, uczą odpowiedzialności i wzbudzają w nas wiele pięknych uczuć — często takich, które wyzwalamy wyłącznie w kontakcie z naszym zwierzęcym przyjacielem. Ich bezinteresowna miłość i beztroska sprawiają, że codzienność nabiera jasnych barw.

Jak wybrać urnę dla swojego zwierzęcego przyjaciela?

Przyjmuje się, że 1 kg jego wagi życiowej wynosi 15 ml popiołu. 


 

Wyjątkowy sposób na upamiętnienie ukochanego pupila

Zwykle bywa tak, że pupile odchodzą z tego świata dużo szybciej niż ich opiekunowie. Pustka, jaką po sobie zostawiają, bywa bardzo bolesna. Jak poradzić sobie z odejściem psa, kota lub innego domowego zwierzęcego przyjaciela i jednocześnie upamiętnić jego istnienie? Rozwiązaniem jest kremacja, a następnie umieszczenie prochów w specjalnej urnie dla zwierząt.

Oryginalne naczynie na prochy pupila

Urny na prochy zwierząt stwarzają niezwykłą możliwość obcowania z naszymi braćmi mniejszymi nawet po ich odejściu. Zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby znalazły honorowe miejsce w Państwa przestrzeni domowej. Wykonujemy je z precyzją i zaangażowaniem — pod tym względem nie różnią się od urn przeznaczonych dla ludzi. Jednak w przeciwieństwie do nich, po kremacji i umieszczeniu wewnątrz prochów można zatrzymać je w domu, blisko serca.

Urna kremacyjna dla psa, kota i zwierząt domowych

Zadbaliśmy o to, aby ceramiczna urna dla kota lub psa była przedmiotem o wysokich walorach dekoracyjnych. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, z ozdobami w postaci wycisku łapki na pokrywie oraz serca na ściance naczynia. Minimalistyczna forma będzie pasować do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza, a przy tym dobrze współgrać z pamiątkami po psie, kocie lub innym pupilu. Ponadto, dzięki specjalnemu procesowi wypalania, urny dla zwierząt są dużo bardziej odporne na stłuczenia niż zwykłe wyroby ceramiczne.

 

Darmowa dostawa

Wszystkie przesyłki są dla Państwa bezpłatne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl